RSS
środa, 21 grudnia 2011
Zdrowych, spokojnych...
Świąteczny nastrój na dobre zagościł już w domu. Nawet jakoś tak zimno się zrobiło, tylko śniegu brak. Kartki wysłane, choinka ubrana, teraz wystarczy tylko przetrwać te dwa dni i już będą święta.
Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego- żeby spełniło się każdemu jedno małe pragnienie-coś zwyczajnego, prostego, ale coś co umili dzień i wywoła uśmiech na twarzy. Jeśli chodzi o wielkie rzeczy to przyjemniej jest chyba o nich marzyć, niż mieć.


wtorek, 20 grudnia 2011
PREZENTY PREZENTY...
Może już trochę późno, żeby zastanawiać się jaki prezent w tym roku sprawić, ale zawsze znajdzie się ktoś (np ja...) kto robi to na ostatnią chwilę. Co roku obiecuję sobie, że następnym razem prezenty kupię w styczniu, kiedy są najlepsze ceny, schowam je i będę miała z głowy ale jeszcze jakoś mi się to nie udało. Pocieszam się jedynie tym, że nie jestem sama...
czwartek, 08 grudnia 2011
CZARNO-BIAŁA BIEDRONKA
Chustecznik i świeczniki znowu o dość nietypowym jak na decoupage wyglądzie. Czasem mniej znaczy więcej, a taki wzór i kolorystyka mogą pasować do nowoczesnych, ale też bardzie tradycyjnych wnętrz.
21:02, jadwigace
Link Komentarze (1) »
Dla trochę młodszych.
Przedmioty dla dzieci zawsze są bardzo wdzięczne zarówno w przygotowaniu, jak i w odbiorze. Kolorowe i słodkie. A jeszcze jak spełniają jakieś praktyczne funkcje to tylko lepiej. W każdym z trzech pudełeczek można przechowywać różne drobiazgi albo...słodycze;-)
wtorek, 06 grudnia 2011
Nastrojowa świeczka- nieodłączna w zimowe wieczory.
Co tu dużo pisać...świeczniki, a czy ładne oceńcie sami.

Grudzień.
Grudzień już się zaczął, i gorączka świąteczna zbliża się wielkimi krokami. Nie mam w tym roku zbyt wiele czasu na obmyślanie i realizowanie świątecznych dekoracji, ale zawsze staram się, żeby nastrój ten choć odrobinę roztaczał się w domu już od pierwszych dni grudnia.A skoro już o świętach mowa, to polecam wszystkim "Listy do M". Idąc do kina nie oczekiwałam zbyt wiele, ale bardzo mnie zaskoczył. Bardzo śmieszny, chwilami trochę wzruszający. Nic nie będę pisać więcej-trzeba obejrzeć;-))