RSS
wtorek, 28 sierpnia 2012
SOWY, SÓWKI, SÓWECZKI.
Zapadła moda na sowy. Mnie szalenie się ten wzór podoba. Im bardziej okrągła i bardziej smutna, tym lepiej. Najlepiej ten motyw sprawdza się dla dzieci. Dlatego postanowiłam zrobić szkatułkę, którą będzie strzegła taka mała sówka. Myślę, że najlepsze przeznaczenie dla niej to przechowywanie różnych drobnych pamiątek po maleństwie, na przykład kosmyka włosków.
Zapraszam:
http://allegro.pl/szkatulka-dla-dziecka-na-prezent-rekodzielo-sowa-i2594221993.htmlA jeśli już o sowach mowa to zainteresowanych zapraszam do innej osoby. A mianowicie do mojej siostry. Poniżej poduszki, pokrowce na telefony lub broszki. Dużo więcej można znaleźć już na samych aukcjach:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16174357A może torba...?


poniedziałek, 27 sierpnia 2012
Koronkowa wariacja na temat ślubu
Ślub to jeden z moich ulubionych tematów. Bardzo wdzięczny i jakoś tak...dobrze mi się z nim współpracuje hehe. Tym razem karnety z dodatkiem koronki w eleganckim połączeniu czerni i bieli. Cztery wzory kart 15cm x 15cm.A to kolejny "WEDDING BOX". Tym razem troszkę bardziej poważny- robiony na zamówienie:


Trojaczki
Trzy pudełeczka w komplecie. Na różności. Można w nich przechowywać na przykład zioła, biżuterię czy cokolwiek innego...
Tagi: pudełko
17:46, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 sierpnia 2012
Na Ludowo
A może wzór ludowy? Czemu nie. Kolorowe i niezwykle żywe zawsze poprawiają mi humor. A dobrze skomponowane z resztą wystroju mogą się naprawdę nieźle sprawdzić. W internecie można znaleźć wiele inspiracji i wariacji z wzorami tego typu. A to moja propozycja.
Tagi: lustro
20:34, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 sierpnia 2012
Dziecięce-dziewczęce.
Kolejne małe wieszaczki. Jeden florystyczny, a drugi "śniadaniowy". Do obydwu można dopasować odpowiednią do potrzeby różową literkę.
Zapraszam serdecznie- świetnie sprawdzą się w roli prezentu.
http://allegro.pl/wieszaczek-dla-dziewczynki-na-prezent-decoupage-i2583557657.html

http://allegro.pl/wieszaczek-dla-dziewczynki-na-prezent-decoupage-i2583558174.html


niedziela, 19 sierpnia 2012
ORCHIDEA
Koniec wakacji coraz bliżej, więc naszła mnie ochota na coś "nowego". W każdym razie coś zupełnie innego. Jak mówią: "mniej znaczy więcej" i to akurat chyba prawda. W roli głównej pojedyncza orchidea, trochę jak indycze jajo...