RSS
niedziela, 30 września 2012
Ozdabiamy.
Różowa i słodka. Można ją zawiesić na drzwi, łóżeczko czy na fotel. Wersja dla dziewczynki. Całość wykonana z drewnianych serduszek.


20:34, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
Różana
Malutka różana szkatułeczka na skarby. Idealna na pierścionki lub na inne skarby. Stylizacja tradycyjna...taka też czasami musi być.
piątek, 21 września 2012
Tablica
Prosty pomysł, proste wykonanie, a ile pożytku. Taka tablica świetnie sprawdzi się nad biurkiem- idealnie pasowała by do drewnianej konsolki lub sekretarzyka. Wyścielona jest grubym brązowym filcem, dzięki czemu można do niej szpileczkami przypiąć, co tylko chcemy. Może zdjęcie, kalendarz, przypomnienie albo przepis na ciasto. A aniołki wszystkich informacji cierpliwie przypilnują.


Nasz nowy przyjaciel Frank
Tym razem coś zupełnie innego. Zaszalałam troszkę i postanowiłam "stworzyć" coś zakręconego. Wpadł mi w ręce taki właśnie zakręcony Frankenstein i strasznie spodobał się mężowi. I teraz taki mamy zegar. Niestety muszę przyznać, że na ten cel musieliśmy zepsuć dobry jeszcze zegar (dla mechanizmu), bo ten z kompletu do niczego się nie nadawał.
sobota, 15 września 2012
Ja Ty On Ona.....Oni....?
Tym razem wieszaczki. Z uporem maniaka trzymam się kolorystyki biało-czarnej. Mam nadzieję, że nikt nie będzie przez to analizował ani mojego nastroju, ani co gorsza usposobienia, bo nie wyszło by z tego nic dobrego.... W żadnym wypadku nie oznacza to, że jestem przygnębiona albo ponura. Po prostu taki dobór kolorów najbardziej mi odpowiada i myślę, że pasuje do wszystkiego ;-)


wtorek, 04 września 2012
Dostawcy szczęścia....
Komplet skrzydlatych magnesów na lodówkę. Anioły na szczęście- choćby miały pomóc tylko w tym, że mleko nie wykipi.


Tagi: Aniołki
22:11, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 września 2012
DLA KOCIARY
Czarno-biały zestaw z kotkiem. Lusterko i chustecznik.