RSS
piątek, 25 stycznia 2013
Kołnierzyki
W podstawówce znienawidzone, dziś powróciły w nowej odsłonie, w nowym stylu. Odkurzone i w końcu docenione- i dobrze, bo w rockowym stylu prezentują się całkiem, całkiem...
Tagi: filc
11:18, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 stycznia 2013
SOWY
;-))


niedziela, 20 stycznia 2013
KOLIA Z ĆWIEKAMI
Tak sobie ostatnio myślałam- a może coś nowego...? Dlaczego by nie zrobić czegoś z zupełnie innej beczki. Przede wszystkim chodziło o coś, czego sama szukałam. I wymyśliłam sobie taką kolię z ćwiekami.

15:51, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
Serducho dla każdego
Z okazji zbliżających się walentynek: serducha. Wypełnione uczuciem będą idealne jako drobny upominek lub dodatek do kartki z wyznaniem miłosnym


poniedziałek, 07 stycznia 2013
Akcja reanimacja V
Bardzo lubię zakupy w PEPCO- przyznam szczerze głównie za rewelacyjne ceny. A jak za dobrą ceną idzie fajny look i całkiem dobra jakość cieszy mnie to podwójnie, a nawet potrójnie. Niedawno kupiłam tam sporą ramkę na trzy fotografie. Ramka była straszliwie porysowana i myślę, że wątpliwe jest, że ktoś chciałby ją nabyć nawet po przecenie za 9,99zł. Ja się skusiłam i od razu wiedziałam, gdzie zamieszka po reanimacji.
Tym razem krok po kroku opiszę, jak przebiegała operacja:
1. Za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci usunęłam kolor z   ramki. Poszło bardzo łatwo.
2. Pierwsza warstwa farby, czyli moja baza jest ciemna. Całą ramkę maluję grafitową akrylową farbą. (Nie musi być dokładnie)


3. Pomalowaną i wysuszoną ramkę smaruję woskiem. Wystarczy zwykły podgrzewacz. Dzięki temu po nałożeniu wierzchniej warstwy farby i przetarciu papierem ściernym uzyskam efekt "starocia" a zdarta zostanie tylko wierzchnia warstwa.


4. Wspomniana wierzchnia farba. (Biała akrylowa- mat)


5. Przetarta papierem ściernym odkrywa przed nami spodnią warstwę. Najlepiej zdziera się na kantach.

 


Oczywiście czarny motyw na koniec i ramka może zawisnąć w wyznaczonym dla niej miejscu


Z PAZUREM
Tym razem propozycja szkatułki dla miłośniczek panterki. Idealna do przechowywania cennych skarbów, takich jak biżuteria, listy, pamiątki. Dodatkowo całkiem ładnie będzie się prezentować na półce ozdabiając w ten sposób pokój.

środa, 28 listopada 2012
Baby, Baby
Kolejna szkatułka na skarby maluszka. Już kiedyś taka była. Tym razem jestem dużo bardziej zadowolona z efektu.


wtorek, 27 listopada 2012
Do łóżeczka i nie tylko
Kolejna girlanda dla dzidziusia, tym razem wersja "męska". I oczywiście moje ukochane sówki ;-))


wtorek, 20 listopada 2012
Śpiący kotekpiątek, 19 października 2012
MAŁY KSIĄŻE
Szkatułka dla synka- idealna na drobiazgi. Widzę ją jako miejsce na pamiątki, takie jak: pukiel włosków, pierwszy ząbek czy inne związanych z maleństwem. Orginalny prezent z okazji narodzin chłopca, a może na Chrzest....;-)
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11