RSS
niedziela, 22 lipca 2012
Ślubne w dwóch kolorach


piątek, 20 lipca 2012
Słodkości
Dla miłośniczek słodkich wzorów oraz pasteli- babeczkowa szkatułka

W podobnym charakterze kartka z okazji narodzin. Dla dziewczynki oczywiście- na różowo.
czwartek, 28 czerwca 2012
CAŁUSKI, CUKIERECZKI, CIASTECZKA...
...Czyli najlepsze życzenia, dla każdego. Dla dziewczynki, dla chłopczyka, na rocznicę ślubu, albo bez okazji?


http://allegro.pl/kartka-zyczenia-z-okazji-narodzin-handmade-3d-i2454227478.html
http://allegro.pl/kartka-zyczenia-z-okazji-narodzin-handmade-3d-i2454774889.html
http://allegro.pl/kartka-zyczenia-na-rozne-okazje-handmade-3d-i2454227082.html
poniedziałek, 25 czerwca 2012
Dla maluszków.
Dla synka, dla córeczki. Wszystko, co dotyczy niemowląt jest słodkie wzbudza pozytywne emocje. Śliczne pastelowe, albo wręcz multikolorowe ubranka trzeba mieć na czym powiesić. Jeśli są wyjątkowo ładne można je wyeksponować gdzieś poza odmętami szafy. Kolorowy wieszaczek dla chłopca i dla dziewczynki jest dostępny na Allegro:
http://allegro.pl/sliczny-wieszak-dla-maluszka-decoupage-na-prezent-i2447756471.html
Zachęcam!
TEA? Yes, please...
Czarno-białe pudełko na herbatę. Nie jest duże, ale z powodzeniem zmieszczą się w nim trzy opakowania różnych herbatek.
Tagi: pudełko
20:33, jadwigace
Link Komentarze (2) »
czwartek, 21 czerwca 2012
Z PROSTYM PRZEKAZEM
Nie trzeba wiele, aby komuś sprawić radość. Czasem wystarczy podarować drobiazg. Są drobiazgi, które mogą wiele powiedzieć. Nie trzeba nic tłumaczyć, bo wszystko jest jasne...


Tagi: wieszak
21:03, jadwigace
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 czerwca 2012
SCRAPKI
Z doświadczenia wiem już, że najlepsze pomysły przynosi samo życie. Tak więc, jeśli dzieje się coś znacznego, to to mnie najbardziej inspiruje. Trzeba przyznać, że ostatnio dzieje się bardzo dużo. Nie tylko u mnie, ale właściwie u wszystkich wokoło. Ślub, czy też oczekiwanie na dziecko to świetna okazja, aby coś stworzyć. Kartka z gratulacjami z okazji narodzin synka czy córeczki to pierwsza propozycja. W związku z tym tematem mam jeszcze naprawdę wiele pomysłów. Ale o ty w przyszłych postach ;-)
NA KONIEC GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW MALUTKIE HANI, KTÓRA URODZIŁA SIĘ 13 CZERWCA ;-))

czwartek, 14 czerwca 2012
Akcja Reanimacja...
Akcja Reanimacja rozpocznie myślę na moim blogu nowy nurt. Bardzo pochwalam korzystanie z tego co już mamy, lub z tego co można zdobyć niewielkim kosztem. Moda zmienia się teraz bardzo szybko, nie tylko w branży odzieżowej. Z sezonu na sezon magazyny proponują nam również nowe trendy wystroju wnętrz. A wystarczy czasem coś zmienić, przestawić, bądź dodać nowe elementy. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma warsztat i umiejętności do zamiany starego na nowe, ale już sam fakt, że zastanowimy się odrobinę przed wyrzuceniem czegokolwiek, jest sukcesem.
        Za przykład podaję mój świeżo skończony komplet              z przedpokoju. Długo zastanawiałam się, czy wybór szarego, zimnego koloru na ściany był dobry. Na początku byłam wręcz zła, że wyszło zimno i nieprzytulnie. Teraz jest, myślę, zupełnie inaczej.  Obydwa meble mam z odzysku. Szafka na buty była kiedyś sosnową nudną bryłą. Kupiłam ją na wystawce z meblami za 60 zł. Lustro z kolei to "spadek" od rodziny. Zajęło to trochę czasu. Dodatkowo na lustrze spod farby wyszły małe rdzawe plamki, które niestety ze mną pozostaną. Ale taki już urok staroci.  
wtorek, 12 czerwca 2012
Przypilnują skarby.
Grochy i aniołki. Wdzięczne połączenie? Też tak myślę.


Sezon ślubny...c.d...
Pomysł się spodobał, więc trzeba to wykorzystać...;-)) Do tego dochodzą kartki. Muszę przyznać, że scrapbooking coraz bardziej mi się podoba. Najbardziej podobają mi się kartki bez zbędnych detali i w zestawieniu maksymalnie trzech kolorów.I skrzynka na winko, oczywiście także z prezent z okazji ślubu. Przepraszam za jakość

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11